Vés al contingut (premeu Retorn)

L'equip

Servei de Prevenció de Riscos Laborals propi de la UPC

servei.prevencio@upc.edu

 

ÀMBIT DE TREBALLNOMTELÈFONADREÇA ELECTRÒNICA
Cap del Servei Josep Barco Herrero 93 401 74 50 josep.barco@upc.edu
Administració Laura Casas Jiménez 93 401 74 50 laura.casas.jimenez@upc.edu
Àrea de Seguretat i Higiene
Responsable d'Àrea Emilio Soriano Pérez 93 405 46 71 emilio.soriano@upc.edu
Tècnic/a en Higiene Teresa Gancharro León 93 405 46 69 teresa.gancharro@upc.edu
Tècnic/a en Seguretat
Emilio Soriano Pérez /
Teresa Gancharro León
93 405 46 71 emilio.soriano@upc.edu
Àrea d'Ergonomia i Psicosociologia aplicada
Responsable d'Àrea Arantza Igartua Somolinos 93 401 09 44 arantza.igartua@upc.edu
Tècnic/a en Ergonomia Aitor Pintado Cirauqui 93 401 07 66 aitor.pintado@upc.edu
Tècnic/a en Psicosociologia Arantza Igartua Somolinos 93 401 09 44 arantza.igartua@upc.edu
Àrea d'Emergències i Coordinació d'Activitats Empresarials
Responsable d'Àrea Eva Martínez Vázquez 93 405 46 70 eva.martinez-vazquez@upc.edu
Tècnic/a en CAE Marta Garcia Moliner 93 401 57 44 marta.garcia.moliner@upc.edu
Tècnic/a en Emergències Eva Martínez Vázquez 93 405 46 70 eva.martinez-vazquez@upc.edu

 

Servei de Prevenció de Riscos Laborals aliè (ASPY Prevención)

SalutUPC@aspyprevencion.com

 

ÀMBIT DE TREBALLNOMTELÈFONADREÇA ELECTRÒNICA
Àrea de Medicina del treball
Centre ViPS Campus Nord
Metgessa del treball Pilar Llesuy Gambau 93 401 17 55 CVIPSNORD@aspyprevencion.com
DUI especialista en
infermeria del treball
Sonia Luján Cortada
Unitat bàsica de Salut (UBS) itinerant
Metgessa del treball Maria José Benedicto Bertolín Consulteu
Centres ViPS
DUI especialista en
infermeria del treball
Noemí Rodergas Morella