Vés al contingut (premeu Retorn)

Membres

Participants, assessors i comitès científic i executiu de GILDA

GRUP GILDA

Jordi Franquesa | Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori | ETSAB-UPC |Portafoli docent| jordi.franquesa@upc.edu

 

Berta Bardí | ETSAV-UPC | bertabardi@coac.net

Ricardo Devesa | Departament de Composició Arquitectònica | ETSAB-UPC |Portafoli |   ricardo.devesa@upc.edu
Daniel García-Escudero | ETSAB-UPC | dge1979@coac.es

Mariona Genis | Departament de Construccions Arquitectòniques I | ETSAB-UPC | Portafoli Docent | mariona.genis@upc.edu

Carles Marcos | ETSAV-UPC | cmarcos@coac.net

Joan Moreno| Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori I | ETSAV-UPC |joan.moreno@upc.edu

Ernest Redondo | Departament d'Expressió gràfica i arquitectònica I | ETSAV-UPC |joan.moreno@upc.edu

Judit Taberna | ETSAB-UPC | judit.taberna@gmail.com


MEMBRES COL·LABORADORS

Universitat Politènica de Catalunya - UPC-BarcelonaTech

Departament de Construccions Arquitecòniques I

Oriol Pons | Construccions Arquitectòniques  I | ETSAB-UPC |oriol.pons@upc.edu