Vés al contingut (premeu Retorn)

Vols participar?

Tothom que estigui interessat en la Innovació Docent i/o en les Metodologies d'Aprenentatge a la Universitat, pot participar en el nostre projecte RIMA, sigui a un grup o a més d'un. Per fer-ho, cal adreçar-se a la persona que coordini el/s grup/s d'interès mitjançant l'adreça de correu electrònic que s'indica per a cada cas:

Llistat de coordinadors/es i mail de contacte


Taula registres
Nom del grup Coordinador/s Email
GENCAD - Grup d’ENginy i Creativitat a l’Aula Docent F. Xavier Villasevil
villasevil@eel.upc.edu
GIAC - Grup d’interès aprenentatge cooperatiu Joan Domingo joan.domingo@upc.edu
GIDF - Grup d’interès en la docència de física Andrés Aragoneses
Antoni Hernández
andres.aragoneses@upc.edu
antonio.hernandez@upc.edu
GidMAT - Grup d’innovació docent en materials Sílvia Illescas
silvia.illescas@upc.edu
GID-EAE - Innovació Docent en Emprenedoria i Administració Michele Girotto
Albert Arisó
michele.girotto@upc.edu
albertariso@eae.es
GiLABViR - Grup d’interès laboratoris virtuals i remots Marga Cabrera
Ramon Bragós
marga.cabrera@upc.edu

rbb@eel.upc.edu

GILDA - Grup per a la innovació i la logística docent en l’arquitectura Mariona Genís
Ricardo Devesa
Jordi Franquesa
mariona.genis@upc.edu ricardo.devesa@upc.edu
jordi.franquesa@upc.edu
GIPBL - Grup d’interès en ensenyament basat en projectes/problemes Joan Soler juan.soler@upc.edu
GIQUAL - Grup d’interès qualitat a l’aula Jordi Hernández jordi.hernandez@upc.edu
GIUM-A - Grup d’interès en l’ús de moodle-Atenea Íngrid Masaló
Isabel Achaerandio

ingrid.masalo@upc.edu

maria.isabel.achaerandio@upc.edu

GRAPA - Grup d’avaluació de la pràctica acadèmica María Martínez
Ana Cadenato
rosario.martinez@nobel.upc.edu
cadenato@mmt.upc.edu
GRAPAU - Grup d’interès en l’aprenentatge autònom Jordi Marcé
Chirstian Escrig
jordi.marce@upc.edu
christian.escrig@upc.edu
GRECO - Grup de Recerca en Competències Núria Salán nuria.salan@upc.edu
GReDiQ - Recursos per a la didáctica de la química Ester Guaus
ester.guaus@upc.edu
GRIMAth - Grup de recerca i innovació en metodologies d’aprenentatge de les matemàtiques M.Rosa Estela m.rosa.estela@upc.edu
GtPOE - Portafoli de l’estudiant Marta Fransoy
Antoni Pérez Poch
fransoy@oo.upc.edu
antoni.perez-poch@upc.edu
LINGUATECH - Grup de Recerca en Comunicació Científica i Tecnològica multilingüe Montserrat Alsina montserrat.alsina@upc.edu
VISCA - Valors, Igualtat, Sostenibilitat, Cooperació, Accessibilitat Eva Vidal
Beatriz Otero
Jordi García
Fermí Sánchez
Raquel Vállez
eva.vidal@upc.edu

botero@ac.upc.edu
jordig@ac.upc.edu
fermin@ac.upc.edu

accessibility@catac.upc.edu

silvia.illescas@upc.edu