Saltar al contenido (pulsar Return)

Quieres Participar?

Cualquier persona interesada en la Innovación Docente y/o en las Metodologías de Aprendizaje en la Universidad, puede participar en nuestro proyecto RIMA, bien en un grupo o en más de uno. Para ello, es preciso dirigirse a la persona que coordine el/los grupo/s de interés, mediante la dirección de correo electrónico que se indica en cada caso:

Listado de coordinadores/as y mail de contacto



Taula registres
Nombre del grupo Coordinador/es Email
GENCAD - Grup d’ENginy i Creativitat a l’Aula Docent F. Xavier Villasevil
villasevil@eel.upc.edu
GIAC - Grup d’interès aprenentatge cooperatiu Joan Domingo joan.domingo@upc.edu
GIDF - Grup d’interès en la docència de física Andrés Aragoneses
Antoni Hernández
andres.aragoneses@upc.edu
antonio.hernandez@upc.edu
GidMAT - Grup d’innovació docent en materials Sílvia Illescas
silvia.illescas@upc.edu
GiLABViR - Grup d’interès laboratoris virtuals i remots Marga Cabrera
Ramon Bragós
marga.cabrera@upc.edu

rbb@eel.upc.edu

GILDA - Grup per a la innovació i la logística docent en l’arquitectura Mariona Genís
Ricardo Devesa
Jordi Franquesa
mariona.genis@upc.edu
ricardo.devesa@upc.edu
jordi.franquesa@upc.edu
GIPBL - Grup d’interès en ensenyament basat en projectes/problemes Joan Soler juan.soler@upc.edu
GIQUAL - Grup d’interès qualitat a l’aula Jordi Hernández jordi.hernandez@upc.edu
GIUM-A - Grup d’interès en l’ús de moodle-Atenea Íngrid Masaló
Isabel Achaerandio

ingrid.masalo@upc.edu

GRAPA - Grup d’avaluació de la pràctica acadèmica María Martínez
Ana Cadenato
rosario.martinez@nobel.upc.edu
cadenato@mmt.upc.edu
GRAPAU - Grup d’interès en l’aprenentatge autònom Jordi Marcé
Christian Escrig
jordi.marce@upc.edu
christian.escrig@upc.edu
GRECO - Grup d’investigació en competències Núria Salán nuria.salan@upc.edu
GReDiQ - Recursos per a la didáctica de la química Ester Guaus
ester.guaus@upc.edu
GRIMAth - Grup de recerca i innovació en metodologies d’aprenentatge de les matemàtiques M.Rosa Estela m.rosa.estela@upc.edu
GtPOE - Portafoli de l’estudiant Marta Fransoy
Antoni Pérez Poch
fransoy@oo.upc.edu
antoni.perez-poch@upc.edu
LINGUATECH - Grup de Recerca en Comunicació Científica i Tecnològica multilingüe Montserrat Alsina montserrat.alsina@upc.edu
VISCA - Valors, Igualtat, Sostenibilitat, Cooperació, Accessibilitat Eva Vidal
Beatriz Otero
Jordi García
Fermí Sánchez Raquel Vállez
eva.vidal@upc.edu

botero@ac.upc.edu
jordig@ac.upc.edu
fermin@ac.upc.edu

accessibility@catac.upc.edu