Vés al contingut (premeu Retorn)

Grups, reunions i congressos

Per demanar disponibilitat i preus per a grups s'haurà de contactar directament amb el comercial de l'hotel corresponent per negociar el preu de les habitacions. Llista de contactes de cada hotel:

Hotels

Persona de contacte

Correu electrònic

+ info

Hotel ABBA Garden*

Mar Santiago

garden@abbahoteles.com

Hotel AC Victoria Suites

Cristina García

direc.acvictoriasuites@ac-hotels.com

Hotel Alimara*

Cristina Santolaya

Cristina.Santolaya@cett.es

Hotel Barcelo Sants* Toni González t.gonzalez@barcelo.com

Hotel BCN Events*

Yasmina Gallego

convencionesbcnevents@sbgrup.com


Hotel Condes de Barelona*

Cristina Román

croman@condesdebarcelona.com

+ info

Hotel El Montanyà*

Fsc Xavier Fèlix

xavier@elmontanya.com

Hotel Fira Palace*

Sergi Roca

sergi_roca@fira-palace.com

Hotel Mas Albereda * Montse Rosquellas info@masalbereda.com

Hotel Princesa Sofia*

Joao Fonseca

jfonseca@expogrupo.com

Hotel Sant Bernat

Ramon Bonheví

direccionsbernat@husa.es

Hotel Sansi Pedralbes

Alba Escolar

pedralbes@sansihotels.com

Hotel Spa Senator

Neeltje de Backer

reservas@playasenator.com

Hotel Silken*

Laura Redondo

stgcomercial@hoteles-silken.com

Hoteles Catalonia* Aina Orcau empresas2@hoteles-catalonia.es

Hoteles High Tech*

Dúnia Company Guitart

dunia.company@hthoteles.com

Hoteles Hilton BCN* Laetitia Bonabot events.diagonalmarbarcelona@hilton.com
HUSA Hoteles* Helena Castellón ccibcn@husa.es
NH Hoteles* Mónica Justo m.justo@nh-hotels.com

Paradores de Turismo

Amalia Vera de Benavides

grupos.reservas@parador.es

Vilars Rurals*

Montserrat Ribas

mribas@grupserhs.com

Hotel Upper Diagonal Paola Pignatone info@hotel-upperdiagonal.com

* Hotels amb espais per reunions