Vés al contingut (premeu Retorn)

Qui som?

Aquestes som les persones que formem part del Servei de Desenvolupament Professional

Taula registres
Cap del Servei
Pilar Batanero González pilar.batanero@upc.edu
Telèfon: 93 401 0748
Equip
Àngels García Pedrero m.angels.garcia@upc.edu
Telèfon: 93 405 4255
Beatriz Alvarez Cherta beatriz.alvarez-cherta@upc.edu
Telèfon: 93 405 4319
Cristina Domínguez Muñoz cristina.dominguez-munoz@upc.edu
Telèfon: 93 401 0945
Felicidad Barrio Zayas

felicidad.barrio@upc.edu

Telèfon: 93 405 4094

Judith Cardelús Castells judith.cardelus@upc.edu
Telèfon: 93 405 42 98
Joana Cervera García joana.cervera@upc.edu
Telèfon: 93 401 7007
Leonor Barrachina Vives leonor.barrachina@upc.edu
Telèfon: 93 401 6167
Mireia Oltra Díez

mireia.oltra@upc.edu

Telèfon: 93 401 6167

Trinidad Martínez Rodríguez trinidad.martinez@upc.edu
Telèfon: 93 401 7969