Vés al contingut (premeu Retorn)

Qui som



Ana Rosa Cánovas
Cap del Servei de Comunicació
ana.rosa.canovas@upc.edu
93 401 61 44

Oficina de Mitjans de Comunicació

 

Blanca Veciana
Cap de Premsa
blanca.veciana@upc.edu
93 401 77 71

Agnès Escobar

agnes.escobar@upc.edu
93 401 40 23

Rossy Laciana
rossy.laciana@upc.edu
93 405 40 22

Marta Sobrepera

marta.sobrepera@upc.edu
93 401 61 43

Paloma Herrera
paloma.herrera@upc.edu
93 405 40 22

Oficina de Disseny i Identitat Corporativa

 

Jordi Soldevila
Cap d'Oficina
jordi.soldevila@upc.edu
93 401 68 95

Francesc Casamajó
francesc.casamajo@upc.edu
93 401 61 88

Albert Casans
albert.casans@upc.edu
93 405 64 75

Jordi Anglada
jordi.anglada-creixell@upc.edu
93 401 61 85

Oficina de Màrqueting i Promoció dels Estudis

 

Sandra Asensio
Coordinadora de l'Oficina
sandra.asensio@upc.edu
93 401 73 95

Lucía Bravo
lucia.bravo@upc.edu
93 401 56 42

Asun Molina
asuncion.molina@upc.edu
93 401 56 43

Annabel Folch
annabel.folch@upc.edu
93 405 46 18

Miky Seisdedos
midy.seisdedos@upc.edu
93 401 71 12


Oficina d'Atenció a l'Usuari i Web UPC

 

Jordi Miquel
Coordinador de l'Oficina
jordi.miquel@upc.edu
93 405 46 73

Mari Carmen Rodriguez

m.carmen.rodriguez-munoz@upc.edu
93 401 07 39

Miguel Àngel Santos
miguel.angels.santos@upc.edu
93 401 56 40